8 finał ECS będzie grany z najnowszymi aktualizacjami

Nowości i ciekawostki |Dodane: 22 Lis 2019

Przedstawiciele turniejów ECS ogłosili, że w nadchodzących wydarzeniach, tj. finał sezonu 8, zostanie wykorzystana najnowsza aktualizacja CS:GO, która obejmuje wzrost ceny do SG 553 i wzmocnienia do Famasa i Galila.

Finały sezonu 8 ECS odbędą się w Arlington w Teksasie w dniach 28 listopada – 1 grudnia, a osiem drużyn będzie rywalizować o pulę nagród o wartości 500.000 $. Pomimo zdecydowania się na wprowadzenie aktualizacji na swój turniej, która zawiera mnóstwo zmian, nowe, dostępne do kupienia modele graczy – zwane „agentami” – będą jedyną niedostępną rzeczą w ECS z powodu „obaw związanych z widocznością”.

Dyrektor Esports FACEIT, Roald Van Buuren, zauważył, że decyzja o użyciu najnowszej aktualizacji została podjęta po konsultacji z CSPPA i zespołami, co sprawia, że ta sama aktualizacja zostanie zastosowana do wszystkich następnych wydarzeń, takich jak ESL Pro League Finały sezonu 10 w dniach 3-8 grudnia.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.