Adwokacik zagra w barwach Wisły Kraków!

Nowości i ciekawostki |Dodane: 18 Paź 2019

Polski klub piłkarski Wisła Kraków ogłosił podpisanie kontraktów ze składem adwokacik, którego szefem jest Grzegorz „SZPERO” Dziamałek.

Adwokacik zajmuje obecnie 44 pozycję na świecie, po udanej kwalifikacji na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie jako zwycięzca polskich eliminacji. Polacy brali również udział w zawodach takich jak LOOT.BET Sezon 4 i LBET Invitational, ale odnieśli ograniczone sukcesy.

Teraz, dzięki współpracy klubu piłkarskiego z wydawcą gier All in! Games, adwokacik będzie reprezentować barwy Wisły Kraków. W tym posunięciu kontynuowany jest trend współpracy między tradycyjnymi klubami sportowymi i drużynami e-sportowymi, przy czym projekt North – FC Copenhagen jest jednym z najbardziej znaczących jak do tej pory na światowej scenie.

SZPERO i spółka zajmują obecnie 4 miejsce w Polsce i będą startować w Mistrzostwach Polski ESL, a także w zawodach międzynarodowych.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.