ALEX: Tylko przerwa może zatrzymać Liquid. To niemożliwe!

Nowości i ciekawostki |Dodane: 24 Lip 2019

Mówiąc o Liquid, NBK skomentował ich na Twitterze, pisząc, jak straszne jest zmierzenie się z nimi w tym momencie. Co sprawia, że tak trudno jest grać przeciwko nim, być może poza zwykłymi umiejętnościami skillowymi, o których wszyscy mówią?

Nie sądzę, żeby to było przerażające, nie mam nic przeciwko graniu, to po prostu jest zbyt trudne ostatnio. Na zawsze zapamiętam przykład na Dust2 w finale w Kolonii: znalazłem się za dwoma z nich i zacząłem strzelać dwoma kulami i uderzyłem go raz, to był nitr0, a on po prostu odwraca się i likwiduje mnie jednym strzałem. To jest właśnie gra z nimi. W tej chwili, to jest to, to jest umiejętność, nie robią niczego specjalnego, nie robią nic nowego, nie mają najlepszej gry jak Astralis, kiedy ci byli top1. Są po prostu zbyt dobrzy w samej grze. Twistzz biegł od połowy drzwi, aby zdobyć broń i zabił nas dwóch po drodze z CZ podczas biegu. Nic z tym nie możesz zrobić.


Dust2 traktowałeś priorytetowo w ciągu ostatnich kilku turniejów, ale ostatnio nie poszło Wam na niej zbyt dobrze. Przegrana z Heroic, potem na Liquid, także w starciu z NiP w meczu otwarcia w Kolonii. Dlaczego uważasz, że nie byliście zbyt konsekwentny na tej mapie?

Nie jestem pewien, jak spójna może być drużyna na Dust2, ponieważ wszyscy znają te mapę od zawsze, nic się nie zmieniło na przestrzeni lat. Każdy wie wszystko, co możesz zrobić na mapie, ale nie sądzę, żeby miało to coś wspólnego z rzeczywistą taktyką, chodzi raczej o to, jacy jesteśmy w grze. Właśnie z tym walczyliśmy i nie tylko na Dust2. Również na Overpass podczas przegranej z North w meczu otwarcia w DreamHack Dallas, prowadząc o 14-8 … i ciągle, takie gry, w których po prostu wyłączamy gaz lub w ogóle w nie nie wchodzimy. Zawsze jest chwila, w której coś pójdzie nie tak.

Może brakuje nam energii, aby znaleźć drogę do gry, nie jestem pewien. Nie sądzę, żeby był to problem, który mieliśmy na początku sezonu, zwykle zaczynaliśmy dobrze i wygrywaliśmy. Nie sądzę, żeby problem był oparty na mapie. Liquid to oczywiście zupełnie inna sprawa, nikt nie może teraz pokonać Liquid, są po prostu zbyt dobrzy. Myślę, że jedyną rzeczą, która ich teraz powstrzyma, jest przerwa w grze i mam nadzieję, że spuszczą trochę z tonu(uśmiech), ponieważ jest to śmieszne.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.