apEX: Nie lubiłem shoxa, gdy ten był kapitanem

Nowości i ciekawostki |Dodane: 07 Paź 2019

Chwilę po tym, jak Vitality dołączyło do fnatic w wielkim finale DreamHack Masters Malmö, portal HLTV porozmawiał z Danem „apEX” Madesclaire.
Zapytali go między innymi o jego historię i drużynową przeszłość z najnowszym dodatkiem Vitality, Richardem „shox” Papillon, z którym grał przez ponad rok w G2, zanim odszedł z zespołu w połowie 2018 roku.


Chciałem cię zapytać o dodanie shoxa, z którym napisałeś jakąś historię. Czy możesz porozmawiać o swoich relacjach z nim?

   Nie grałem tak dużo z shoxem, grałem z nim w 2011 roku w Source i po raz drugi gdy byłem w G2. Szczerze mówiąc, shox nie jest złym facetem. Oczywiście nigdy go nie nienawidziłem. Właśnie miałem problem z nim jako kapitanem, ponieważ – sam to powie – nie urodził się, by być kapitanem. Brakuje mu wielu rzeczy i tak właśnie stało się wtedy w zespole. Zawsze starałam się z nim komunikować jak najlepiej, ale oczywiście, kiedy chcieli mnie odsunąć od drużyny, byłem bardzo smutny, ponieważ zawsze dawałem z siebie wszystko. Ale nie mamy ze sobą żadnych złych relacji, jest naprawdę świetnym graczem. Kiedy moja drużyna chciała go dodać, nie przeszkadzało mi to, ponieważ wiem, że naprawdę ważne było, aby w jego roli był lurker and experienced player. Bardzo pomaga w połączeniach w trakcie rundy itp., więc bardzo się cieszę, że mam go w zespole, głównie nie jako kapitan, ale jako gracz. Jak wiecie, kiedy shox jest w takiej formie jak wczoraj, może mocno błyszczeć.

    Mówiąc o tej formie, co sądzisz o tej nowej kombinacji między nim a ZywOo, którzy wspólnie wygrali kilka niedorzecznych sytuacji, szczególnie w grach Dust2?

   Cóż, szczerze mówiąc, ALEX, RpK i ja nie możemy być gwiazdami, ponieważ gramy wiele agresywnych ról i staramy się być pierwsi przez większość czasu, głównie ALEX i ja. A RpK odgrywa kluczową rolę jako po stronie T, więc też nie może być gwiazdą. Oczywiście potrzebowaliśmy dużego gracza, który mógłby pomóc ZywOo. Oczywiście w statystykach naprawdę trudno jest dogonić ZywOo, ale możemy mieć drugą gwiazdę i dlatego wybraliśmy shoxa. Jak już powiedzieliśmy, ZywOo znajduje się w najlepszym stanie w zespole. Nie powiem, jak ALEX „flashujemy dla niego, a on zabija wielu oślepionych”, ponieważ jest to teraz mem, ale facet jest tak dobry. Kiedy masz szansę zostać najlepszym graczem na świecie, musisz postawić go w jak najlepszych warunkach i dlatego staraliśmy się to zrobić. Zawsze ma najlepsze warunki i gra, więc co możesz powiedzieć? Wciąż tak gramy i dajemy mu wszystko.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.