Boombl4: Nie jesteśmy jeszcze na najwyższym poziomie

Nowości i ciekawostki |Dodane: 24 Gru 2019

Podczas trwania EPICENTER, prowadzący Natus Vincere, Boombl4 przyznał, że na ten moment jego ekipa nie będzie jeszcze najmocniejszym rywalem dla innych. Wszystko przez to, iż rozwój wciąż trwa, a wyeliminowanie błędów nie odbędzie się w krótkim czasie. Co powiedział rosyjski zawodnik w rozmowie z HLTV.org? Całość znajdziecie na tym właśnie portalu.

Zanim przejdziemy do programu EPICENTER, chciałem poznać Twoją opinię na temat wyników osiągniętych przez zespół w Odense. Jakie były ogólne dania z Danii?

    Doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy jeszcze najlepszymi konkurentami, jak na przykład Astralis. W naszej grze występują niestabilności, ponieważ wciąż się rozwijamy. Mieliśmy produktywny bootcamp, który trwał około 12 dni. Pojechaliśmy na turniej, a nawet kiedy mieliśmy mecze, nadal staraliśmy się ćwiczyć przed nimi i podczas naszych dni wolnych.

    Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych wydarzeń, próbowaliśmy naprawić błędy w Internecie, ale niestety nie byliśmy w stanie poćwiczyć po przyjeździe z Danii. Najpierw mieliśmy problemy z Internetem, które zmusiły nas do rezygnacji z praktyki, a następnie Ladislav (GuardiaN) był hospitalizowany z dławicą piersiową 39 stopni. Planowaliśmy pokazać stabilną grę, ponieważ nasza forma była przyzwoita na EPL i nie mogliśmy zapomnieć o wszystkim w tak krótkim czasie. Wkładamy dużo pracy i powinno to trwać dłużej niż jedno wydarzenie. Staramy się być stabilnym zespołem i przewyższać dwa poziomy, stopniowo zdobywając formę dzięki doświadczeniu, które zdobywamy na zawodach.

Mówiąc o EPICENTER, Wasz pierwszy mecz był przeciwko Heroic, gdzie zapewniłeś swojej drużynie bardzo przekonujące wyniki na Inferno i Nuke, niszcząc rywali bez oddania im pojedynczej mapy. Widać było, że masz dobre pojęcie o tym, co zamierzają pokazać. Z jakim przygotowaniem przystąpiłeś do meczu otwarcia?

   Nasze przygotowania do tej serii były dość standardowe. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, znaliśmy naszych przeciwników, a wraz z B1ad3 oglądaliśmy dema, znaliśmy mapy, które wybieramy. Wybraliśmy Inferno specjalnie dlatego, że byliśmy pewni mapy przeciwko nim i chcieliśmy stawić im czoła. Ogólnie wszystko poszło zgodnie z planem i indywidualnie osiągaliśmy dobre wyniki.

Kończąc wywiad, chciałem zastanowić się nad niektórymi rzeczami, które według ciebie zmieniły się w twoim rozumieniu gry, odkąd przybyłeś z Winstrike. Jak zmieniło się twoje ogólne zrozumienie Counter-Strike?

     Zacząłem rozumieć więcej zawiłości gry. Na przykład, kiedy budowaliśmy rundy w Winstrike, po prostu oglądałem dema najlepszych drużyn i emulowałem je, ale nie rozumiałem, dlaczego robią pewne rzeczy. Teraz, na najwyższym poziomie rywalizacji, rozumiem, że jedna runda może wpłynąć na wynik meczu. To poprawa zrozumienia i muszę rozegrać o wiele więcej wydarzeń LAN przeciwko przeciwnikom pierwszego poziomu.

     Zdobywam doświadczenie zarówno jako lider w grze, jak i gracz, a na tym poziomie gracze wyjaśniają, dlaczego coś się dzieje i sposób myślenia. Odkąd dołączyłem, zmieniło się moje rozumienie gry, moja wizja jest inna. Rzeczy, które mnie kiedyś myliły, stały się jasne jak dzień.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.