Co wniósł za sobą nowy update CS:GO?

Bez kategorii |Dodane: 24 Maj 2019

Valve dostarczyło nową aktualizację, która sprawia, że dymy, wybuchy granatu HE i ogień wyświetlają się konsekwentnie wśród wszystkich graczy.

Najnowsza aktualizacja jest rzekomo odpowiedzią na niedawną publikację polecenia, które pozwoliło graczom na zmianę rotacji dymów i zaatakowanie eksplozji granatów molotowych, zapalających i HE, powodując nieuczciwą przewagę gracza.

Tymczasem zwykłe niespójności między tym, jak palacze są wyświetlane wśród graczy na serwerze, które również często różniły się od tego, co widzowie mogli zobaczyć, stanowiły punkt sporny od lat.

Oba problemy zostały najwyraźniej rozwiązane dzięki najświeższej aktualizacji zawierającej jedną z najkrótszych dzienników zmian dotyczących rozgrywki, która po prostu stwierdza:

Small update today – smoke, HE grenade explosions, and fire (molotovs and incendiary grenades) are now always displayed consistently between all players. https://t.co/WrIfllLtkn— CS:GO (@csgo_dev) 22 maja 2019

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.