Edward o odejściu, Zeus o zmianie

Nowości i ciekawostki |Dodane: 03 Cze 2019

Gdy emocje już opadły, na spokojnie świat mediów zapytał legendę Counter-Strike’a, Edwarda, o jego spojrzenie na rozstanie się ze swoją ukochaną formacją. Jak twierdzi, przewidywał taki ruch od mniej więcej roku i zdecydowanie nie jest zaskoczony tym, iż w końcu do niego doszło. Przypomnijmy, że bohater wpisu zagra teraz w ekipie Winstrike, a miejsce 31-latka zajmie nadzieja rosyjskiego kantera – Boombl4.

„Aby być całkowicie szczerym, przewidywałem ten moment już od jakiegoś czasu, może przez około rok” – powiedział dla cybersport.ru.

„W związku z tym to, co się wydarzyło, nie było to niespodzianką, ale wciąż byłem zdenerwowany. Przez długi czas był to wewnętrzny strach, ale jednocześnie byłem szczęśliwy, że to się w końcu wydarzyło – wszystko się zmieniło, wyszedłem ze stanu stagnacji.”

„Emocje były oczywiście obecne podczas rozmowy; nie mogło być inaczej. Przyzwyczaiłem się do NaVi, więc trudno mi było odejść.”

“Nadal jestem w trakcie zapoznawania się z niektórymi elementami tej roli, ale jednocześnie bardzo mi się to podoba, naprawdę się tym cieszę” – mówi.

„W Na’Vi spełniłem zupełnie inną rolę. Jako kapitan musisz naprawdę zagłębić się w głębię gry i być bardziej aktywnym. Teraz mogę zająć się takimi aspektami, których nie miałem w Na’Vi. To mnie inspiruje.”

„Cała sytuacja, która się wydarzyła, zmusza mnie do rozwoju, postępu w zrozumieniu gry i zmiany stylu. To trudne, ale bardzo przyjemne.”

„Zespół pracuje bardzo intensywnie, jesteśmy w naszym drugim dniu bootcampu. Dużo trenujemy, dyskutujemy i pracujemy – od rana do wieczora. Stopniowo rozwijamy wspólną płaszczyznę i przyzwyczajamy się do siebie.”

„Chłopaki grali wcześniej razem i czasami używają wewnętrznej terminologii, którą tylko oni rozumieją. Powiedziawszy to, stopniowo integruję – proces jest żywy i jest szybki. Atmosfera jest dobra.”


TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.