ESL One Cologne: w LV Bet bez podatku!

Promocje |Dodane: 30 Cze 2019

W dniach 1 – 7. Lipca podczas ESL ONE w Kolonii dodajemy +14% do wygranych w aplikacji LV BET!

Najbardziej wyczekiwane esportowe wydarzenie wakacji już blisko. ESL One w Kolonii zawsze gromadzi tłumy fanów sportów elektronicznych. Kto tym razem zwycięży w jednym z najbardziej prestiżowych eventów CS:GO? Dowiemy się już 7 lipca. Faworytem jest oczywiście Astralis, jednak w Katowicach ENCE udowodniło, że underdogi nadal mogą liczyć się w tej grze. Na pewno nie zabraknie emocji!

Sprawdź na swoim urządzeniu i typuj wydarzenia ESL ONE w Kolonii w LV BET! Warto!

Grę w LVBet możesz zacząć również z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.

Regulamin Promocji

  1. 1.Czas trwania promocji: 1.07.19 10:00 – 7.07.19 23:59.
  2. 2.Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.
  3. 3.Promocja dotyczy zakładów na wydarzenie ESL ONE Cologne (2-7.07.2019) w ofercie CS:GO.
  4. 4.Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie za pomocą aplikacji LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%.
  5. 5.Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie wydarzeń wymienionych w punkcie 3. niniejszego regulaminu.
  6. 6.Zakłady postawione na jakiejkolwiek innej wersji strony lvbet.pl niż aplikacja mobilna nie biorą udziału w promocji.
  7. 7.Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
  8. 8.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  9. 9.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.