ESL przedstawiło update systemu relegacji Pro Ligi

Nowości i ciekawostki |Dodane: 20 Kwi 2019

ESL ogłosił aktualizacje systemu spadkowego dla ESL Pro League.

Nowe poprawki są częścią nowego formatu turniejowego ESL, w zależności od regionu gry. W Europie zespoły, które zajmą ostatnie miejsce w pierwszej fazie grupowej, zostaną umieszczone w przedziale najlepszych z trzech, podwójnej eliminacji.

Zespół, który wyjdzie na szczyt, pozostanie w Pro League, podczas gdy zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsca będą spadać, stając w obliczu walki z drugą i trzecią drużyną z MDL Sezon 31. Dwie najlepsze ekipy ze strefy spadkowej zapewniają sobie miejsce w następnym sezonie Pro League. Zwycięzca MDL Season 31 zakończy skład Pro League.

W Ameryce Północnej trzy drużyny, które ukończą ostatni w pierwszej fazie grupowej, będą przeciwstawiać się drugiemu sezonowi MDL Sezon 31 w grupie z podwójną eliminacją. Zespół, który wyłoni się zwycięsko, zachowa miejsce w Pro League. W przeciwieństwie do Europy, trzy zespoły, które nie prześcigną przeciwnika w przedziale podwójnej eliminacji, dołączą do trzeciego zespołu MDL Season 31, kontynuując walkę o ostatnie miejsce w Pro League za pośrednictwem spadku w trybie internetowym.

Przedstawiciele Ameryki Łacińskiej, którzy zajmą czwarte miejsce w swojej grupie, zmierzą się ze zwycięzcą sezonu LA League w najlepszej trójce, a zwycięzca tejże batalii zajmie miejsce w Pro League.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.