FalleN: kNgv- to dobry wybór. Każdy zasługuje na drugą szanse

Nowości i ciekawostki |Dodane: 13 Wrz 2019

Portal HLTV.org, w rozmowie z Gabrielem „FalleN” Toledo podczas medialnego dnia BLAST Pro Series w Moskwie, poruszył temat nowego zawodnika w drużynie. Po nieudanym majorze, do składu MIBR dołączył Vito „kNgV-” Giuseppe. Fallen opowiada, jaką będzie on pełnił w drużynie.

Podsumowując, biorąc pod uwagę, że zagraliście Majora ze swoim trenerem jako zastępcą, to czujesz, że sprostałeś swoim aspiracjom w tym turnieju?

Chcieliśmy spróbować osiągnąć status legend, aby ułatwić nam życie przy okazji kolejnego majora, a także ze względu na to, co to dla nas znaczy, ponieważ zawsze zabezpieczaliśmy ten status podczas w poprzednich imprez tej rangi, w których graliśmy, więc było to dla nas ważne. Jednocześnie nasze oczekiwania były nieco niższe, ale podczas ćwiczeń czuliśmy, że zespół w pewnym sensie pracuje i że naprawdę moglibyśmy zaprezentować dobrą grę.

Na końcu byliśmy trochę rozczarowani, ponieważ przy całym naszym treningu i sposobie, w jaki graliśmy w niektórych z tych treningów, można było zauważyć, że może to pójść bardzo źle lub bardzo dobrze. Mieliśmy nadzieję na najlepsze, ale tym razem tak się nie stało.

Jak oceniasz występ zewsa na Majorze?

Szczerze mówiąc, myślę, że grał dobrze biorąc pod uwagę okoliczności. Było kilka meczów, które przegraliśmy, w których zdecydowanie nie był głównym tego czynnikiem. Patrząc na to, zobaczyłeś, że on naprawdę trzymał dobry poziom, więc było bardzo fajnie bawić się z nim w składzie. Myślę, że dobrze sobie radził. Szkoda, że ​​nie mogliśmy zrobić nic lepszego, aby nadać nam i również jemu statusu legendy.

Gorącym tematem jest ostatnie dodanie kNgV- do składu – czy mógłbyś przeprowadzić nas przez proces jego transferu? Ruch był w przygotowaniu od dłuższego czasu, ale dopiero się zmaterializował.

Tak, od dawna zastanawialiśmy się nad pozyskaniem kNgV, ale on miał wszelkiego typu problemy z wizami i innymi sprawami, co koniec końców uniemożliwiło ten transfer wcześniej. To, że w końcu udało mu się dołączyć do drużyny, było błogosławieństwem, ponieważ uważam, że jest bardzo silnym graczem, ma duże doświadczenie. Gram z nim od tylu lat. Minęło ponad dziesięć lat, odkąd zaczęliśmy grać na kafejkach internetowych i turniejach LAN w Brazylii. Pochodzimy z tej samej szkoły CS, możemy tak powiedzieć, a on sam jest bardzo zmotywowany, aby osiągnąć więcej, aby naprawdę pełną parą kontynuować swoją karierę. Dużo wnosi do zespołu i jest bardzo wyjątkowy w swoich umiejętnościach – jest bardzo dobrym snajperem. Ma również wiele zalet z pozostałymi karabinami w ‘rękach’.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.