fer: Zagramy z zewsem na Majorze

Nowości i ciekawostki |Dodane: 20 Lip 2019

Podczas trwania Intel Extreme Masters w Chicago, jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy z Brazylii – Fernando ‘fer’ Alvarenga odpowiedział na kilka pytań. Dowiemy się między innymi tego, że MIBR planuje zagrać na nadchodzącym turnieju rangi Major w składzie z zewsem. Wszystko rozchodzi się o oczywiście odejście legendarnego coldzery.

Podczas BLAST było oczywiste, że w turnieju chodziło Wam o dobrą zabawę z zewsem, nie braliście tego zbyt poważnie, czy ta mentalność zmieniła się w międzyczasie, czy dalej jest podobna?

Właściwie traktowaliśmy to poważnie, ale wiedzieliśmy, że będzie to trudne, ponieważ straciliśmy Coldzere, jednego z najlepszych graczy na świecie, więc gramy z naszym trenerem. Zews nie grał od czterech lat i oczywiście jest mu ciężko, mimo że ogląda nas, ale kiedy grasz, czujesz presję, więc jest mu ciężko. Ale jesteśmy tutaj, żeby się dobrze bawić, staramy się stworzyć dobrą atmosferę w zespole, więc staramy się traktować siebie nawzajem lepiej jako ludzi. Po prostu dobrze się bawimy ze sobą i po prostu cieszymy się z grania, a kiedy lubisz grać, wszystko idzie łatwiej.

Czy to oznacza, że z odwróconą zasadą transferu awaryjnego, na pewno zews zagra z Wami majora?

Tak, możemy to zrobić, więc prawdopodobnie zagramy z nim, ponieważ lista jest zablokowana, więc nie możemy grać z nikim innym. Możemy grać tylko z ludźmi, których mamy umieszczonych w zespole, więc oczywiście będziemy grać z zewsem. Będzie fajnie, zews nigdy nie grał Majora, więc to także jego marzenie. Chcę tylko postarać się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zews mógł być Legendą i mieć swoje trofeum na Steam!

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.