HLTV przedstawia historię ewolucji turniejów rangi Major

Nowości i ciekawostki |Dodane: 12 Sie 2019

Gdy zbliża się początek 15. turnieju CS:GO rangi Major, nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz i zobaczyć, od czego wszystko się zaczęło i zbadać, jak wydarzenia sponsorowane przez Valve rozwijały się i zmieniały na przestrzeni lat.

Sześć lat temu, prawie dokładnie w tym samym dniu (14 sierpnia 2013 r.), wydano aktualizację CS:GO, która była kluczowa dla uczynienia gry taką, jaką jest dzisiaj. W tym czasie podzielono się przemyśleniami na wile tematów, niemniej to wprowadzenie skórek i specjalnych skrzynek e-sportowych pozwoliło Valve zaangażować się bardziej na scenie konkurencyjnej za pomocą finansowania społecznościowego. Wkrótce firma ogłosiła, że będzie wspierać turniej CS:GO na nadchodzącym DreamHack Winter 2013, zwiększając tym samym pulę nagród do 250.000 $. W tym czasie turniej przewyższał inne wydarzenia w obwodzie, w których rozdano od 10.000 do 40.000 USD.

DreamHack Winter 2013 był daleki od tego, czym są dzisiaj turnieje rangi Major. Nawet termin „major” nie był jeszcze wtedy powszechnie stosowany; zamiast tego, pierwsze Majory nazywano po prostu Valve lub wydarzeniami wspieranymi przez społeczność.

Całość, w formie pięknego opowiadania, znajdziecie na portalu HLTV. Zobacz artykuł klikając TUTAJ.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.