Nie pasha, a hades dołącza do ARCY!

Nowości i ciekawostki |Dodane: 04 Sty 2020

Ostatnie, bardzo podsycające informacje od Jarka ‘pashy’ Jarząbkowskiego, który wywołał sporo pozytywnych emocji swoim twittem oraz zapowiedziami na streamie, okazały się nie mieć potwierdzenia w praktyce. Piątym zawodnikiem, który uzupełni ekipę ARCY na eliminacje Intel Extreme Masters w Katowicach, został Olek ‘hades’ Miskiewicz. Zakończyło to, przynajmniej na obecny moment, stale żyjące marzenia wśród fanów o powrocie najbardziej legendarnej trójki w światowej historii tej gry do jednego składu.

Drugą informacją jest pozostanie w składzie Filipa ‘NEO’ Kubskiego. To właśnie wokół niego i TaZa, zawodnicy tacy jak rallen, mouz i nowy snajper, hades, mają błyszczeć i zapewnić przejście zamkniętych kwalifikacji. Nikt w kraju nawet nie stara się ukryć, że IEM Katowice to absolutnie najważniejsza impreza z perspektywy polskiego kibica CS-a. Rywalizacja odbędzie się w dniach 9-10 stycznia. Na ten moment, mamy potwierdzenie udziału takich drużyn jak Illuminar czy Heroic.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.