nukkye zastępuje Hobbita w Hellraisers

Nowości i ciekawostki |Dodane: 16 Kwi 2019

Wczorajszego dnia szefostwo HellRaisers ujawniło kolejną zmianę w składzie drużyny, przekazując do wiadomości, że Abaya „Hobbit” Khasenova zastąpi występującym do tej pory zawodnikiem NoChance, Žygimantasem „nukkye” Chmieliauskas.

Zmiana nastąpiła wkrótce po zakontraktowaniu Christiana „loWela” Garcii Antorana do składu, który spadł do zaledwie dwóch członków, którzy wzięli udział na ostatnim Majorze: Kirill „ANGE1” Karasiow i Issa „ISSAA” Murad

nukkye miał już okazje zagrać w barwach HR, służąc im jako stand-in na DreamHack Masters Stockholm 2018, a teraz dołączy do zespołu w pełnym wymiarze. Z drugiej strony Hobbit został umieszczony na liście transferowej, a organizacja HellRaisers twierdzi, że „ma nadzieję, że znajdzie zespół, w którym będzie mógł zrealizować swój potencjał.”

Aktualny skład HR:

Kirill „ANGE1” Karasiow
Issa „ISSAA” Murad
Tomáš „oskar” Šťastný
Christian „loWel” Garcia Antoran
Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas

Sergey „lmbt” Bezhanov (trener)
Bence „DeadFox” Böröcz (nieaktywny)
Abay „Hobbit” Khasenov (lista transferowa)

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.