Ogromne zmiany w HR. Co nowego?

Nowości i ciekawostki |Dodane: 05 Wrz 2019

Światowego formatu marka HellRaisers ogłosiła, że ich obecny skład w pełni został przeniesiony na ławkę, ponieważ organizacja chce odbudować zespół.

HellRaisers będzie mieć teraz pole do popisu na rynku transferowym, na który bez wątpienia czeka, czy to w celu stworzenia zupełnie nowego składu, czy też kosmetycznej zmiany tego, który został obecnie przeniesiony na ławkę. Kilka drużyn bez wątpienia ogłosi swoje zmiany w składach po zakończeniu Majora w Berlinie.

Abay „Hobbit” Khasenov ma wciąż pozostać związany z organizacją, podczas gdy Bence „DeadFox” Böröcz,został ogłoszony jako już niezwiązany umową z HellRaisers i dlatego stał się od teraz wolnym agentem.

„Ten sezon nie był łatwy dla każdego, kto wspiera i wierzy w HellRaisers bez względu na wszystko. Wszyscy okazali się prawdziwymi profesjonalistami i utalentowanymi graczami, ale niestety nie udało nam się zbudować zespołu, z którego każdy fan HellRaisers mógłby być dumny. Jednak nowy sezon to nowe możliwości. Wkrótce ogłosimy zaktualizowany skład formacji CS:GO, a także kilka innych dobrych wiadomości!

„Sprawmy, by HellRaisers znów był świetny!” – Alex „Magician” Slabukhin, CEO HellRaisers

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.