OKOLICIOUZ opuszcza VP. Jego zastępcą jest phr

Nowości i ciekawostki |Dodane: 05 Sie 2019

Czas na potwierdzenie tego, co w ostatnim czasie stało się absolutnie jasne. Michał ‘OKOLICIOUZ’ Głowaty nie spełnił stawianych przed nim przez Snaxa i spółkę oczekiwań i w momencie, w którym na rynku wolny – po odejściu z AGO – stał się Tomasz ‘phr’ Wójcik, owa roszada wydawała się oczywistym ruchem ze strony Virtus.pro.

W obszernym poście na Twitterze, OKOLICIOUZ przyznał, że nie przystosował się do swojej roli w Virtus.pro, dodając, że odszedł z zespołu z cenną lekcją.

„Mimo, że osiągnęliśmy 32. pozycję w rankingu, coś nie do końca grało” – napisał. „Myślę, że problem polegał na tym, że większość naszego składu grała bardziej agresywnie, włącznie ze mną.”

„Potrzebowali gracza defensywnego, który wspierałby innych, głównie rzucał granaty itp. Byłem przekonany, że jestem w stanie dostosować się do tej roli, mimo że jestem agresywnym graczem, ponieważ wiem, do czego jestem zdolny, a granie w VP było moim marzeniem, odkąd próbowałem zostać profesjonalistą, więc jak mogłem przynajmniej nie spróbować?”

„Ale po pewnym czasie wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że to nie jest sposób i kierunek, które chcieliśmy. Chłopaki potrzebowali wsparcia gracza z większym doświadczeniem w tej roli i myślę, że zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nie chcę już grać tej roli.”

„To było niesamowite doświadczenie. Miałem okazję grać przeciwko najlepszym zespołom na świecie, nie tylko w praktyce, ale także w turniejach takich jak ECS, kwalifikacje zamknięte do Majora i Moche XL Esports.”

„Nauczyłem się z tego błędu. Zawsze należy mówić o rolach, które chcemy grać i nie wypróbowywać innych ról bez żadnego doświadczenia w ich pelnieniu.”

Na ten moment, OKOLICIOUZ jest w miksowym zespole prowadzonym przez pashę – Youngsters.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.