Virtus.pro z zaproszeniem na DreamHack Atlanta!

Nowości i ciekawostki |Dodane: 30 Paź 2019

Polska organizacja Virtus.pro to czwarta drużyna, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do udziału w DreamHack Open Atlanta 2019. Organizator turnieju ogłosił te informacje w dniu wczorajszym.

Dzięki ogłoszeniu liczba drużyn wzrosła do sześciu, a Virtus.pro dołączył do Heroic i CR4ZY jako kolejna drużyna ze światowego top-30, która została potwierdzona do tej pory w zawodach które odbędą się Ameryce Północnej.

W ostatnich tygodniach Virtus.pro koncentrowało się na kwalifikacjach ECS do sezonu 8. Po nieudanych próbach w poprzednich tygodniach, Polacy są obecnie już w finale kwalifikacji, po uprzednim pokonaniu w świetnym stylu mousesports oraz FaZe Clan. O wyjazd na imprezę w Arlington zagrają w wielkim finale z fnatic bądź Tricked.

DreamHack Open Atlanta odbędzie się w Georgia World Congress Center w dniach 15-17 listopada, oferując nagrody pieniężne w wysokości 100.000$. Lista zespołów dla wydarzenia wygląda obecnie następująco: CR4ZY, Heroic, INTZ, Cloud9, The Quest oraz Virtus.pro. Wolne pozostają jeszcze dwa miejsca.

TOTALbet – graj

Topowi bukmacherzy CS:GO

Sprawdź nasz ranking bukmacherów, gdzie możesz obstawić pojedynki CS:GO. Wszystko sklasyfikowane według różnych kryterów. Gdzie największa oferta zakładów, a gdzie największy bonus? Gdzie prezent za rejestrację? Gdzie typerom CS:GO będzie najlepiej? Sprawdź w rankingu.

Firma
Bonus od wpłaty
Bez depozytu
Otwórz konto
TOTALbet
500 PLN
Okazjonalne promocje
STS
1000 PLN
Brak
Fortuna
1000 PLN + 100 PLN freebet
20 PLN freebet
Totolotek
1000 PLN
20 PLN bonus
LV BET
1500 PLN
20 PLN bonus

forBET
1200 PLN
Brak

Ostatnie promocje

Nowości i ciekawostki

Wiedza i porady

Losowy post

Oglądaj mecze na żywo

HLTV to nie tylko streamy ze spotkań, ale także rozwinięty livescore, gdzie sprawdzisz różnorakie statystyki. Tutaj można oglądać obstawione mecze i trzymać kciuki za swoich.

20 PLN za darmo od LVBet

Odbierz 20 PLN za darmo i obstawiaj co tylko chcesz.